Reklama

W audi uderzyła mazda pełna dziewczyn

17/06/2011 08:08

Samochodem, który spowodował  wypadek na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Zawadzkiej jechały same młode dziewczyny. Wypadek skutecznie zablokował wczoraj po południu przejazd przez tę część Łomży.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godz. 16.00. Mazda, którą kierowała 20-latka, jechała ulicą Zawadzką. Na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa audi, które ciągnęło za sobą przyczepkę z drzewem.

- Mazdą podróżowało pięć młodych kobiet, między 18. a 20. rokiem życia- informuje kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Wszystkie trafiły do szpitala. Na szczęście obrażenia odniesione w wypadku nie były silne i cztery z nich tego samego dnia zostały wypuszczone do domu. W szpitalu na obserwacji została tylko jedna osoba.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości