Reklama

W Jeziorku zderzyły się trzy samochody [FOTO]

18/09/2025 11:52

Strażacy i policjanci interweniowali dziś w Jeziorku po kolizji trzech samochodów. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 10:00 w miejscowości Jeziorko (gmina Piątnica). Z nieustalonych przyczyn zderzyły się tam trzy pojazdy. Jeden z kierowców potrzebował pomocy medycznej, która została mu udzielona na miejscu. 

Straż pożarna interweniowała, neutralizując plamę oleju.

Policja ukarała kierowcę Opla mandatem karnym. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/09/2025 12:19
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości