Strażacy i policjanci interweniowali dziś w Jeziorku po kolizji trzech samochodów. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 10:00 w miejscowości Jeziorko (gmina Piątnica). Z nieustalonych przyczyn zderzyły się tam trzy pojazdy. Jeden z kierowców potrzebował pomocy medycznej, która została mu udzielona na miejscu.
Straż pożarna interweniowała, neutralizując plamę oleju.
Policja ukarała kierowcę Opla mandatem karnym. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.