W parafii Bożego Ciała w Łomży odbyły się uroczystości pogrzebowe dzieci utraconych, których ciała nie zostały odebrane ze szpitali znajdujących się na terenie naszej diecezji, bądź rodzice pozostawili je świadomie, by zostały pochowane w Grobach Dzieci Utraconych.
Pogrzeb dzieci martwo urodzonych w Łomży odbył się w parafii pw. Bożego Ciała. Po mszy świętej, kondukt żałobny udał się na cmentarz komunalny przy ul. Przykoszarowej, gdzie urnę z prochami zmarłych dzieci złożono w Grobie Dzieci Utraconych.
Podobne uroczystości odbyły się dziś również w innych miastach naszej diecezji: Grajewie, Kolnie, Ostrołęce, Ostrowi Mazowieckiej i Zambrowie.
Dzień Dziecka Utraconego obchodzony jest na całym świecie 15 października. To dzień szczególnej pamięci o dzieciach zmarłych przed narodzinami i o ich rodzinach.