Reklama

W Łomży startuje kino samochodowe. Znamy repertuar

29/06/2020 14:11

W najbliższą niedzielę (5.07) odbędzie się pierwszy seans w ramach samochodowego kina w Łomży. Z tego typu atrakcji mieszkańcy będą mogli skorzystać w lipcu. W sierpniu wystartuje za to kino na leżakach przy Domku Pastora.

Letnie Kino Plenerowe w lipcu będzie miało formę kina samochodowego na parkingu przy Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży (ul. Akademicka 1). W sierpniu, tak jak w ubiegłych latach, będzie to kino na leżakach w ogrodzie CATiK "Domek Pastora" w Łomży przy ul. Krzywe Koło 1. Wstęp jest oczywiście wolny. 

Poniżej repertuar:

LIPIEC - Kino samochodowe / Parking przy PWSIiP, ul. Akademicka 1) / godz. 21:30

5.VIII - ONI (2018, Włochy)

12.VII - BÓL I BLASK (2019, Hiszpania)

19.VII - I ZNOWU ZGRZESZYLIŚMY, DOBRY BOŻE (2019, Francja)

Reklama

26.VII - ŻYĆ NIE UMIERAĆ (2015, Polska)

SIERPIEŃ - Kino na leżakach / Domek Pastora, ul. Krzywe Koło 1 / godz. 21:00

2.VIII - MĘŻCZYZNA IMIENIEM OVE (2015, Szwecja)

9.VIII - KWIAT WIŚNI I CZERWONA FASOLA (2015, Japonia)

16.VIII - TONI ERDMANN (2016, Niemcy)

23.VIII - W LEPSZYM ŚWIECIE (2010, Dania)

30.VIII - KLIENT (2016, Francja, Iran)

Więcej: Letnie Kino Plenerowe w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości