W najbliższą niedzielę (5.07) odbędzie się pierwszy seans w ramach samochodowego kina w Łomży. Z tego typu atrakcji mieszkańcy będą mogli skorzystać w lipcu. W sierpniu wystartuje za to kino na leżakach przy Domku Pastora.
Letnie Kino Plenerowe w lipcu będzie miało formę kina samochodowego na parkingu przy Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży (ul. Akademicka 1). W sierpniu, tak jak w ubiegłych latach, będzie to kino na leżakach w ogrodzie CATiK "Domek Pastora" w Łomży przy ul. Krzywe Koło 1. Wstęp jest oczywiście wolny.
Poniżej repertuar:
LIPIEC - Kino samochodowe / Parking przy PWSIiP, ul. Akademicka 1) / godz. 21:30
5.VIII - ONI (2018, Włochy)
12.VII - BÓL I BLASK (2019, Hiszpania)
19.VII - I ZNOWU ZGRZESZYLIŚMY, DOBRY BOŻE (2019, Francja)
26.VII - ŻYĆ NIE UMIERAĆ (2015, Polska)
SIERPIEŃ - Kino na leżakach / Domek Pastora, ul. Krzywe Koło 1 / godz. 21:00
2.VIII - MĘŻCZYZNA IMIENIEM OVE (2015, Szwecja)
9.VIII - KWIAT WIŚNI I CZERWONA FASOLA (2015, Japonia)
16.VIII - TONI ERDMANN (2016, Niemcy)
23.VIII - W LEPSZYM ŚWIECIE (2010, Dania)
30.VIII - KLIENT (2016, Francja, Iran)
Więcej: Letnie Kino Plenerowe w Łomży
