Policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali dziś trzeźwość kierowców. Od rana skontrolowali blisko 500 osób. W naszym mieście wszyscy kierowcy okazali się być trzeźwi, jednak pod Łomżą został zatrzymany niechlubny rekordzista.
Tym razem punkty kontrole zorganizowane były na Szosie do Mężenina oraz na ul. Nowogrodzkiej.
- Dzisiaj od samego rana łomżyńscy policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców, między godziną 5:00 a 8:00 zdążyli skontrolować blisko 500 osób. Wszyscy skontrolowani kierowcy okazali się być trzezwi - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.
Pod Łomżą jednak nie było już tak kolorowo. Tuż po godzinie 6:00 rano w miejscowości Mały Płock przez kolneńskich policjantów złapany został 50-letni mieszkaniec Kolna, który podczas kontroli wydmuchał ponad promil. Takie stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu było zdecydowanie rekordem w naszym regionie.
Podczas dzisiejszego ranka na drogach województwa podlaskiego wpadło łącznie 29 kierowców, będących pod wpływem alkoholu.