Reklama

W Mechaniaku zniszczyli samochód. VIDEO!

01/06/2011 19:44

Najpierw symboliczne przekazanie władzy w szkole uczniom, później start słynnego  Rajdu Mechaniaka, a na koniec pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Grupy Ratowniczej Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom "Nadzieja".

Łomżyński Mechaniak, by uczcić Dzień Dziecka, zaproponował swoim uczniom całą gamę rozrywek i atrakcji. Szereg imprez był ściśle związany ze słynnym Rajdem Mechaniaka, który stał się tradycją, niemal rytuałem.

Wspólnie z Automobilklubem Łomżyńskim zorganizowano jedenasty już RAJD MECHANIAKA. Po zmaganiach na sześciu odcinkach zwyciężyła para absolwentów tejże szkoły  tj. Karol Ruszczyk (kierowca) i Marcin Wysocki (pilot) na Hondzie Civic.

O godzinie 11.00 odbył się uroczysty apel, na którym dyrektor szkoły Jacek Kocoń wręczył nagrody uczniom, reprezentującym szkołę w różnych dziedzinach sportowych. W tym czasie odbyło się również symboliczne przekazanie władzy w szkole przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego- Bartoszowi Kołodziejczykowi.

Reklama

Około 12.00 przeprowadzono pokaz ratownictwa medycznego, w który zaangażowano grupę ratowniczą Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom "Nadzieja" i pracowników Państwowej Straży Pożarnej.

W międzyczasie każdy z uczestników Rajdu miał możliwość skosztowania tzw. wojskowej grochówki oraz słodkości oferowanych przez okoliczne ciastkarnie.

Podczas całego dnia młodzież mogła wziąć udział w różnego typu zawodach sportowych, karaoke, loteriach czy zbiórce nakrętek oraz odzieży, obuwia i zabawek, przeznaczonych dla Domu Samotnej Matki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości