Wczoraj Wydział Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej wylosował pary półfinałowe Okręgowego Pucharu Polski. ŁKS 1926 Łomża na własnym boisku zmierzy się 11 maja z trzecioligową Pogonią Łapy.
W półfinale zagrają ze sobą również Włókniarz Białystok i Cresovia Siemiatycze, obie występujące w IV lidze.