Reklama

W półfinale ŁKS zagra z Pogonią Łapy

08/04/2011 04:36

Wczoraj Wydział Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej wylosował pary półfinałowe Okręgowego Pucharu Polski. ŁKS 1926 Łomża na własnym boisku zmierzy się 11 maja  z trzecioligową Pogonią Łapy.

W półfinale zagrają ze sobą również Włókniarz Białystok i Cresovia Siemiatycze, obie występujące w IV lidze.

Teoretycznie losowanie nie było szczęśliwe dla piłkarzy z Łomży. Pogoń Łapy to drużyna zajmująca wysoką pozycję w tabeli piłkarskiej III ligi. Ale wg. kibiców biało-czerwonych Pogoń to zespół z zasięgu "prawie" pewnego awansu do trzeciej ligi ŁKS-u.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości