Reklama

W ratuszu potrzebne zastępstwo

15/07/2015 05:02

Prezydent Łomży ogłosił nabór kandydatów na stanowisko podinspektora w Wydziale Gospodarowania Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Łomży. Nabór jest organizowany w związku z czasowym wakatem na stanowisku, a pracownik ma być zatrudniony czasowo na zastępstwo.

W związku z czasowym wakatem na stanowisku pracy w Wydziale Gospodarowania Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Łomży, Prezydent Miasta Łomża poinformował, iż zamierza zatrudnić osobę na zastępstwo, posiadającą wykształcenie wyższe geodezyjne lub administracyjne, co najmniej roczny staż pracy w administracji publicznej oraz znajomość przepisów ustaw: o gospodarce nieruchomościami, o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym, prawo geodezyjne i kartograficzne, kodeks postępowania administracyjnego oraz aktów wykonawczych do tych ustaw.

Opis obowiązków na stanowisku ds. sprzedaży, wykupów i wywłaszczeń nieruchomości:
1) nabywanie nieruchomości na rzecz Miasta w drodze wykupu, zamiany, darowizny, pod realizację inwestycji miejskich,
2) sprzedaż i przekazywanie w użytkowanie wieczyste nieruchomości z gminnego zasobu nieruchomości w drodze bezprzetargowej, w tym lokali komunalnych, ogłaszanie, organizowanie i przeprowadzanie przetargów na sprzedaż lub oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomości Miasta Łomża, Skarbu Państwa i Powiatu,
3) przygotowanie i prowadzenie procesów wywłaszczeniowych i odszkodowawczych oraz zwrotu wywłaszczonych nieruchomości.

Reklama

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie swojego CV i listu motywacyjnego drogą mailową na adres ratusz@um.lomza.pl, w tytule wpisując „Oferta - stanowisko ds. sprzedaży, wykupów i wywłaszczeń nieruchomości" w terminie do 24 lipca br. do godziny 10.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości