Reklama

W sierpniu przez tydzień nie będzie ciepłej wody

31/07/2015 05:07

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Łomży poinformowało, że w drugiej połowie sierpnia planowana jest przerwa w dostawie ciepłej wody do wszystkich obiektów zasilanych w energię cieplną z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Jak podało w swoim komunikacie Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Łomży, przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do wszystkich obiektów zasilanych w energię cieplną z miejskiego systemu ciepłowniczego, nastąpi od 24 do 30 sierpnia 2015 roku.

W przypadku wystąpienia ekstremalnie niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających zrealizowanie zaplanowanych prac konserwacyjno-remontowych w źródle ciepła w terminie wyżej określonym, przerwa w dostawie ciepłej wody może zostać wydłużona.

Reklama

O postępie wykonywanych robót MPEC będzie informować w komunikatach zamieszczanych na stronie internetowej firmy oraz w mediach.

- Za wynikające z tego tytułu niedogodności i utrudnienia - przepraszamy - czytamy na zakończenie komunikatu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości