Reklama

W sobotę rusza Mechaniak Basket

18/10/2012 05:42

Podczas zbliżającego się weekendu w sali Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży, w ramach Międzynarodowego Turnieju Koszykówki "Mechaniak Basket 2012" zmierzą się zespoły z województwa podlaskiego i Litwy. Łomżę w turnieju reprezentować będą dwie drużyny "Mechaniaka" i drużyna I Liceum Ogólnokształcącego. Oprócz łomżyńskich koszkarzy wystąpią również zespoły z Białegostoku (VI LO), Puńska (LO) oraz Lazdiju Sporto Centras (Litwa).

- Turniej rozegrany będzie w II grupach po 3 zespoły systemem „każdy z każdym” - informują organizatorzy.

Rozgrywki trwać będą 2 dni. W sobotę wszystkie drużyny stoczą pojedynki grupowe, natomiast w niedzielę odbędą się mecze finałowe o miejsce V, III i I.

PROGRAM TURNIEJU
Sobota

9:00 Gr A 1 - 3 Mechaniak I – I LO Łomża

10.30 Gr B 1 - 3 Lazdijaj – Mechaniak II

12.00 Gr A 2 - 3 Puńsk - I LO Łomża

13.30 Gr B 2 – 3 VI LO B-stok – Mechaniak II

17.00 OTWARCIE TURNIEJU

17.15 Gr A 1 – 2 Mechaniak I – Puńsk

Reklama

18.30 Gr B 1 – 2 Lazdijaj – VI LO B-stok

Niedziela

Mecze finałowe:

10.00 mecz o V miejsce pomiędzy drużynami, które zajęły w grupach III miejsce

11.30 mecz o III  miejsce pomiędzy drużynami, które zajęły w grupach II miejsce

13.00 mecz o I miejsce pomiędzy drużynami, które zajęły w grupach I miejsce

14:30 Uroczyste zakończenie turnieju oraz wręczenie nagród

Organizatorzy w osobach Dyrektora ZSMiO nr.5 w Łomży Jacka Koconia i trenera drużyn Mechaniaka Bogusława Cichockiego zapraszają sympatyków koszykówki do dopingowania łomżyńskich drużyn.

Reklama

Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców "Mechaniak Basket 2012" rozegrany zostanie w dniach 20-21.10.2012 w hali sportowej ZSMiO nr 5 w Łomży przy ul. Przykoszarowa 22.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości