Spore utrudnienia w ruchu czekają na kierowców na trasie Łomża - Kisielnica. Około godziny godz.15:30 w okolicy miejscowości Budy Czarnockie zderzyły się trzy samochody osobowe. Ruch odbywa się tylko jednym pasem, tworzą się spore korki.
Na miejscu pracuje łomżyńska drogówka, strażacy neutralizują wyciek z jednego z aut i kierują ruchem.
Przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Uszkodzone pojazdy zajmowały prawy pas ruchu.