Tuż po rozpoczęciu roku szkolnego, 1. września, odbędzie się sportowe zakończenie wakacji. Na imprezę, podczas której wszyscy uczestnicy mają otrzymać drobne nagrody, zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
"Zakończenie wakacji na sportowo" zgromadzić ma wszystkich, którzy przez dwa miesiące korzystali z imprez sportowych i zajęć organizowanych w mieście.
Podczas imprezy zaplanowano m.in. rzuty ringo do celu, strzały do bramki, gra w boule, rzuty piłką do kosza i tor przeszkód.
Wszyscy uczestnicy mogą zaś liczyć, jak zapewnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na drobne upominki i nagrody.
Sportowe zakończenie wakacji odbędzie się w czwartek, 1. września na kompleksie sportowo- rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3 Maja. Początek o godz. 11.00.