Reklama

Wakacyjna przygoda pod żaglami uczniów ZSS

25/08/2015 05:09

Uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży spędzają ostatnie dwa tygodnie wakacji pod opieką nauczycieli-instruktorów w ośrodku żeglarskim w Rajgrodzie. Biorą udział w projekcie realizowanym przez Yacht Club "Arcus", finansowanym ze środków PFRON.

W połowie szkolenia mogli sprawdzić swoje umiejętności biorąc udział w dwudniowych regatach żeglarskich. Odpowiadali za przygotowanie regat, przebieg, pełnili rolę załogantów. Pod czujnym okiem sterników wykazali się swoją wiedzą z zakresu żeglarstwa i poczuli dreszcz emocji towarzyszącej sportowej rywalizacji.

Tak ekscytujące zakończenie wakacji pozwoli z pewnością ze zdwojoną siłą rozpocząć nowy rok szkolny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości