Reklama

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Łomży [FOTO]

28/08/2023 14:40

W poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r. na kompleksie sportowym "Moje Boisko - Orlik 2012" przy ul. Bernatowicza odbył się Finał Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej.

"W godzinach popołudniowych na płycie boiska stawiali się zawodnicy zamieszkujący "starą" części naszego miasta. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej" – przekazuje Wojciech Klimaszewski, organizator i sędzia rozgrywek. "Gratulujemy wszystkim zawodnikom zdobytych bramek, twardej gry w duchu fair play i zapraszamy za rok na kolejny wakacyjny turniej piłki nożnej dla młodzieży pozostającej w mieście".

Turniej wygrała ekipa "Coco Jumbo" z kapitanem Krystianem Rogowskim na czele, która nie przegrała żadnego meczu. Pamiątkowe koszulki i medale dla wszystkich zawodników ufundował dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba.

Reklama

zdj. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości