Reklama

Waleczni najmłodsi. Karatecy nie próżnują.

04/06/2014 08:55

Pierwszego miejsca na podium nie zajęli, ale i drużynowo i indywidualnie udowodnili, że już w bardzo młodym wieku można osiągać niemałe sukcesy w karate. Najmłodsi zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate prezentowali się na X Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin IKO.

W zawodach zorganizowanych w Ostrowi Mazowieckiej wzięło udział 254 zawodników z 22 klubów z całej Polski.

Punkty dla łomżyniaków za zajęcie pierwszych miejsc zdobyli : Mateusz Długozima w kategorii kumie (walki) dzieci młodsze 30 kg, Wiktor Kacprzyk w kategorii kumite dzieci do 27 kg, Akhmed Debizov w kategorii kumite dzieci do 30 kg oraz Klaudia Lanczewska w kategorii kata (układy) open powyżej 14 lat- wylicza Marek Czech, instruktor Łomżyńskiego Klubu Karate.

Klaudia zajęła również drugie miejsce w kategorii kumie juniorzy open. Drugie miejsca w walkach zajęli również: Kornelia Skorulska - kadetki do 50 kg, Wiktoria Korytkowska - młodziczki do 50 kg, Krzysztof Dużyński - kadeci 50 kg, Tomasz Stachacz - młodzicy 65 kg, Piotr Bejenka - juniorzy 77 kg. Na ostatnim miejscu podium stanęli: Nikola Trzcińska - kadetki 50 kg, Amir Dżukharov - dzieci do 39 kg, Wiktor Jezusek - dzieci 42 kg oraz Paweł Chojnowski - juniorzy do 77 kg.

Reklama

W sumie łomżyńska drużyna została sklasyfikowana na drugiej pozycji. Złoty medal X Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin IKO przypadł gospodarzom.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości