W Łomży odbędzie się msza w intencji zakochanych. Biskup pobłogosławi narzeczonych i ich pierścionki zaręczynowe, wręczy każdej parze egzemplarz Pisma świętego oraz przeprowadzi obrzęd odnowienia przyrzeczeń ślubnych małżonkom.
Duszpasterstwo Rodzin, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Opactwo Sióstr Benedyktynek w Łomży, zapraszają po raz kolejny wszystkich zakochanych: małżonków, narzeczonych i młodzież, na Mszę św. i odpust ku czci św. Walentego Patrona zakochanych.
„Żar ognia – zakochani u świętego Walentego” – to myśl przewodnia spotkania, podczas którego w modlitwie polecani będą ci, których połączyła wspólna droga, a na niej uczucie i pragnienie szczęścia. Podczas Mszy św. Ksiądz Biskup pobłogosławi narzeczonych i ich pierścionki zaręczynowe, wręczy każdej parze egzemplarz Pisma świętego oraz przeprowadzi obrzęd odnowienia przyrzeczeń ślubnych małżonkom. Wszyscy obecni na spotkaniu otrzymają „walentynkę” od Sióstr Benedyktynek.
Reklama- informuje Kuria Diecezjalna w Łomży
Msza św. zostanie odprawiona w Kościele Panien Benedyktynek w Łomży przy ulicy Dwornej 32, w niedzielę 12 lutego br., o godzinie 17:00.
Źródło: KD w Łomży