Reklama

Walentynki 2023 u Benedyktynek. W Łomży odbędzie się msza dla zakochanych

04/02/2023 09:00
LUT12

Kościół Panien Benedyktynek w Łomży godz: 17:00

W Łomży odbędzie się msza w intencji zakochanych. Biskup pobłogosławi narzeczonych i ich pierścionki zaręczynowe, wręczy każdej parze egzemplarz Pisma świętego oraz przeprowadzi obrzęd odnowienia przyrzeczeń ślubnych małżonkom.

Duszpasterstwo Rodzin, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Opactwo Sióstr Benedyktynek w Łomży, zapraszają po raz kolejny wszystkich zakochanych: małżonków, narzeczonych i młodzież, na Mszę św. i odpust ku czci św. Walentego Patrona zakochanych. 

„Żar ognia – zakochani u świętego Walentego” – to myśl przewodnia spotkania, podczas którego w modlitwie polecani będą ci, których połączyła wspólna droga, a na niej uczucie i pragnienie szczęścia. Podczas Mszy św. Ksiądz Biskup pobłogosławi narzeczonych i ich pierścionki zaręczynowe, wręczy każdej parze egzemplarz Pisma świętego oraz przeprowadzi obrzęd odnowienia przyrzeczeń ślubnych małżonkom. Wszyscy obecni na spotkaniu otrzymają „walentynkę” od Sióstr Benedyktynek.

Reklama

- informuje Kuria Diecezjalna w Łomży

Msza św. zostanie odprawiona w Kościele Panien Benedyktynek w Łomży przy ulicy Dwornej 32, w niedzielę 12 lutego br., o godzinie 17:00.

 

Źródło: KD w Łomży

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości