Impreza pn. DISCO Lodowisko spotkała się ze sporym zainteresowaniem miłośników jazdy na łyżwach i tańca jednocześnie. O udaną walentynkową zabawę zadbał MOSiR we współpracy z MDK-DŚT. Oprócz muzyki, lodowisko zyskało efektywną świetlną aranżację.
DISCO Lodowisko było imprezą, którą MOSiR przygotował specjalnie z okazji wczorajszego dnia zakochanych. Wydarzenie przyciągnęło na "Biały Orlik" mieszkańców w różnym wieku, którzy chcieli oderwać się od codziennych obowiązków i ślizgać na lodzie w rytm muzyki tanecznej. Obiekt przy ul. Katyńskiej zyskał też efektowną świetlną aranżację, która wprowadziła typowo dyskotekowy klimat.
- Jazda na łyżwach cieszy się w naszym mieście bardzo dużym zainteresowaniem - mówi zadowolony dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży Andrzej Modzelewski, który ma nadzieję, że wkrótce w naszym mieście powstanie zadaszone lodowisko.
Reklama
Na lodowisko wybraliśmy się i my!