Reklama

Walkę ma we krwi. Hubert Sulewski wygrywa na Mistrzostwach Wojska Polskiego

01/05/2021 09:54

Hubert Sulewski wygrał z Robertem Wróblewskim w walce na gali "Walkę mamy we krwi", która odbyła się w w 33. Bazie Lotnictwa Transportowego w Powidzu.

W piątkowy wieczór w klatce spotkali się żołnierze licznych jednostek Wojska Polskiego.

St. szer. Hubert Sulewski 1. z Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej pokonał Roberta Wróblewskiego jednogłośną decyzją sędziów i odebrał z rąk Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka pamiątkowy bagnet.

Wyniki walk karty głównej gali "Walkę mamy we krwi":

  • szer. Przemysław Dzwoniarek (1. Pułk Saperów) pokonał Seweryna Kirschhiebela (Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych) jednogłośną decyzją sędziów (3x3 min. 95 kg MMA)
  • st. szer. Sylwester Miller (18. Dywizja Zmechanizowana) pokonał "Zapasa" (Jednostka Wojskowa Mil) jednogłośną decyzją sędziów (3x3 min. 67 kg MMA)
  • por. Piotr Zagdański (6. Brygada Powietrznodesantowa) pokonał st. kpr. pchor. Dawida Ryka (Akademia Wojsk Lądowych) jednogłośną decyzją sędziów (3x3 min. 85 kg MMA)
  • kpr. Michał Piwowarski (12. Dywizja Zmechanizowana) pokonał Adama Oknińskiego (18. Dywizja Zmechanizowana) jednogłośną decyzją sędziów (3x3 min. 93 kg MMA)
  • st. szer. Hubert Sulewski (1. Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej) pokonał Roberta Wróblewskiego (2. Ośrodek Radioelektroniczny) jednogłośną decyzją sędziów (3x3 min. 73 kg MMA)
  • szer. Mateusz Masternak (Centralny Wojskowy Zespół Sportowy) pokonał st. szer. Bartosz Barczyński (6. Brygada Powietrznodesantowa) jednogłośną decyzją sędziów (3x3 min. 91 kg boks)
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości