Hubert Sulewski wygrał z Robertem Wróblewskim w walce na gali "Walkę mamy we krwi", która odbyła się w w 33. Bazie Lotnictwa Transportowego w Powidzu.
W piątkowy wieczór w klatce spotkali się żołnierze licznych jednostek Wojska Polskiego.
St. szer. Hubert Sulewski 1. z Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej pokonał Roberta Wróblewskiego jednogłośną decyzją sędziów i odebrał z rąk Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka pamiątkowy bagnet.
Wyniki walk karty głównej gali "Walkę mamy we krwi":