Reklama

Wałkuskie w finale Pucharu Polski

27/01/2013 21:07

O krok od zdobycia Pucharu Polski w tenisie stołowym kobiet znalazły się zawodniczki AZS PWSiP WAŁKUSCY Łomża. Podopieczne trenera Wacława Tarnackiego dotarły do samego finału turnieju rozgrywanego w Gdańsku, gdzie zatrzymała je dopiero drużyna KU AZS AJD Częstochowa, a łomżankom przyszło zadowolić się drugim miejscem.

Do turnieju półfinałowego Pucharu Polski kobiet zakwalifikowały się zespoły AZS PWSiP WAŁKUSCY Łomża, LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek, KU AZS AJD Częstochowa i EUROSTYL MRKS Gdańsk. Na tym etapie łomżanki nie miały większego problemu z pokonaniem I-ligowego LKS BRZOSTOWIANKA.

W finale rozgrywek nasze tenisistki trafiły już jednak na zajmujący 5. miejsce w ekstraklasie KU AZS AJD Częstochowa. Ósme w tabeli ekstraklasy "Wałkuskie" chciały bardzo ten mecz wygrać.

Ostatecznie okazało się, że rywalki nieprzypadkowo zajmują wyższe miejsce w lidze i to one wygrały spotkanie 4:3.

Reklama

Wyniki spotkań:

półfinały:

AZS PWSiP WAŁKUSCY Łomża - LKS

BRZOSTOWIANKA Brzostek 4:2

KU AZS AJD Częstochowa - EUROSTYL MRKS Gdańsk 4:1

mecz o 3. miejsce:

LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek - EUROSTYL MRKS Gdańsk 2:4

finał:

AZS PWSiP WAŁKUSCY Łomża - KU AZS AJD Częstochowa 3:4

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości