Reklama

Weekend "należał" do pijanych

28/02/2011 08:28

Czterech pijanych kierowców zatrzymali w weekend łomżyńscy policjanci. Rekordzista miał ponad dwa promile alkoholu.

Weekend minął dość spokojnie, Poza kierowcami na tzw. "podwójnym gazie" policjanci nie zanotowali większych zdarzeń.

Przez minioną sobotę i niedzielę zatrzymali jednak aż czterech pijanych kierowców. Rekordzista miał 2,2 promila alkoholu. Trzech kierowców jadących po alkoholu zatrzymali też policjanci z Wysokiego Mazowieckiego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama