Czterech pijanych kierowców zatrzymali w weekend łomżyńscy policjanci. Rekordzista miał ponad dwa promile alkoholu.
Weekend minął dość spokojnie, Poza kierowcami na tzw. "podwójnym gazie" policjanci nie zanotowali większych zdarzeń.
Przez minioną sobotę i niedzielę zatrzymali jednak aż czterech pijanych kierowców. Rekordzista miał 2,2 promila alkoholu. Trzech kierowców jadących po alkoholu zatrzymali też policjanci z Wysokiego Mazowieckiego.