Reklama

Weekend z boksem w Łomży

19/09/2012 08:32

Bokserski Klub Sportowy "TIGER" zaprasza wszystkich sympatyków boksu na Międzynarodowy Turniej Bokserski, który rozegrany zostanie w najbliższy weekend w hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. W turnieju podopieczni trenerów BKS "TIGER" Zbigniewa Maleszewskiego i Dariusza Sochalskiego zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Poniewieży (Litwa), Daugavpils (Łotwa) i Baranowicz (Białoruś).

- Każdy z klubów wystawi zawodników w dwóch kategoriach: młodzików (roczniki 1999 i 1998) i kadetów (1997 i 1996) - informuje organizator zawodów Zbigniew Maleszewski.

W barwach BKS "TIGER" Łomża walczyć będą młodzicy: Mateusz Gawęcki (58 kg) i Daniel Maleszewski (48 kg) oraz kadeci: Alichan Azniev (44 kg), Islam Mainasultanov (54 kg), Rafał Raszkiewicz (63 kg) i Piotr Arnista (69 kg). Oprócz walk chłopców odbędzie się również walka dziewcząt, w której po raz pierwszy w Łomży wystąpi reprezentantka BKS "TIGER" Ewelina Dębkowska.

Reklama

Walki główne turnieju rozpoczną się w sobotę 22 września o godzinie 17.00, ale wcześniej odbędą się tzw. przedwalki, w których zaprezentują się po raz pierwszy w ringu młodzi, początkujący adepci boksu z roczników 2000 i 1999.

Druga część turnieju zaplanowana została na niedzielę od godz. 16.00. Wstęp na turniej jest bezpłatny.

- Zapraszamy wszystkich sympatyków boksu i innych sportów walki na trybuny i zachęcamy do dopingowania naszych zawodników - zachęca prezes BKS Tiger Zbigniew Maleszewski.


Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości