Reklama

Wieczorna gołoledź zaczyna zbierać żniwo… [FOTO]

14/12/2021 21:04

Około godziny 20 na drodze wojewódzkiej nr 668, pomiędzy Piątnicą a Jedwabnem doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Na miejscu pracują służby.

Łomżyńska policja otrzymała zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym na DW668, dokładnie na wysokości miejscowości Janczewo, około godziny 20. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący kia sorento jadąc od strony Jedwabnego w kierunku Piątnicy stracił panowanie nad pojazdem. Zjeżdżając na przeciwległy pas drogi auto zsunęło się z wysokiego nasypu i wpadło do rowu. Na miejsce zdarzenia dotarł ładowacz czołowy, który wyciągnął suv-a z rowu.

Na drogach w całym regionie panują trudne warunki atmosferyczne, gdyż padający deszcz zamarza i tworzy się gołoledź. Nawierzchnię jezdni pokryte są lodem, który powoduje, że koła łatwo tracą przyczepność. Z tego względu należy zachować rozwagę i dostosować prędkość do warunków.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama