Reklama

Wieczorne potrącenie pieszej [FOTO]

07/11/2019 20:03

Kierująca samochodem osobowym marki toyota potrąciła kobietę. Piesza trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło około godziny 19 na ulicy Porucznika Łagody w Łomży.

Kierująca toyotą jechała ul. Zawadzką od strony ul. Przykoszarowej, po czym skręciła w prawo w ulicę Porucznika Łagody. Za skrzyżowaniem, na przejściu dla pieszych nie wyhamowała przed wchodzącą na przejście kobietą.

Z ogólnymi potłuczeniami ciała poszkodowana trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości