Kierująca samochodem osobowym marki toyota potrąciła kobietę. Piesza trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło około godziny 19 na ulicy Porucznika Łagody w Łomży.
Kierująca toyotą jechała ul. Zawadzką od strony ul. Przykoszarowej, po czym skręciła w prawo w ulicę Porucznika Łagody. Za skrzyżowaniem, na przejściu dla pieszych nie wyhamowała przed wchodzącą na przejście kobietą.
Z ogólnymi potłuczeniami ciała poszkodowana trafiła do łomżyńskiego szpitala.