Nasz Wielki Konkurs Walentynkowy dobiegł końca. Przysłaliście piękne wiersze miłosne i życzenia. Nasze jury już wybrało laureatów. Sprawdź, kto wygrał!
Z nadesłanych życzeń, wyznań i wierszy miłosnych wybraliśmy trzy, naszym zdaniem najpiękniejsze i najoryginalniejsze.
Oto laureaci trzech pierwszych miejsc:
Miejsce 1 zajęła Pani Iwona Żyłko. W nagrodę Pani Iwona dostanie od naszego portalu MyLomza i restauracji Retro wspaniałą, walentynkową kolację do zrealizowania 14. lutego.
Miejsce 2 zajął Pan Tomasz Stefanowicz. W nagrodę Pan Tomasz dostanie bukiet kwiatów od kwiaciarni Frezja, który będzie mógł wręczyć ukochanej osobie.
Miejsce 3 przypadło w naszym konkursie Panu Emilowi Kruszewskiemu. W nagrodę Pan Emil dostanie od Chilli Pizza pyszną, gorącą pizzę.
Wszystkim dziękujemy za udział w naszym konkursie, a Laureatom gratulujemy zdobytych nagród!