Co najmniej kilkanaście minut trzeba stracić w korku, który sparaliżował Al. Legionów. Korek sięga od dworca PKS aż za skrzyżowanie z ul. Płsudskiego.
Zator na drodze powstał po południu. Sparaliżowana jest praktycznie cała Al. Legionów w stronę Warszawy.
Korek zaczął tworzyć się już na światłach przy dworcu PKS, przy skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego. W tej chwili sięga aż do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego.
Na przejechanie Al. Legionów trzeba stracić co najmniej kilkanaście minut. Ruch w drugą stronę, od Konarzyc, odbywa się płynnie.
Przyczyną zakorkowania ulicy są trwające w tym rejonie Łomży remonty dróg.