Reklama

Wielki korek zablokował Al. Legionów

11/08/2011 14:05

Co najmniej kilkanaście minut trzeba stracić w korku, który sparaliżował Al. Legionów. Korek sięga od dworca PKS aż za skrzyżowanie z ul. Płsudskiego.

Zator na drodze powstał po południu. Sparaliżowana jest praktycznie cała Al. Legionów w stronę Warszawy.

 Korek zaczął tworzyć się już na światłach przy dworcu PKS, przy skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego. W tej chwili sięga aż do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego.

Na przejechanie Al. Legionów trzeba stracić co najmniej kilkanaście minut. Ruch w drugą stronę, od Konarzyc, odbywa się płynnie.

Przyczyną zakorkowania ulicy są trwające w tym rejonie Łomży remonty dróg.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości