Już jutro Oldboje ŁKS po raz kolejny zmierzą się z drużyną Samorządowców. Mecz, który zostanie rozegrany na płycie głównej stadionu miejskiego przy ul. Zjazd ma być rewanżem za rozgrywkę z 11. listopada ubiegłego roku. Wtedy dawne gwiazdy ŁKS przegrały z Samorządowcami. Sprawdź, kogo tym razem będziemy podziwiać na boisku!
Składy obu drużyn ulegną małej zmianie.
U Samorządowców na boisko wyjdą radni: Andrzej Modzelewski, Mariusz Chrzanowski, Maciej Głaz, Konrad Haponik, Andrzej Wojtkowski, Zbigniew Prosiński, Jan Bajno i Ireneusz Cieślik.
Do rywalizacji stanie też poseł Lech Kołakowski. Wspomagać będą ich sportowcy, m.in. Marcin Mroczkowski, Artur Nadolny i Marcin Marzec.
W składzie zobaczymy też Jacka Narewskiego, Roberta Karwowskiego, Daniela Chojnowskiego, Kamila Parola i Damiana Chojnowskiego. Tym razem w meczu weźmie udział tylko jedna pani- ozdobą drużyny będzie radna Bernadeta Krynicka.
Ze zwycięską drużyną zmierzą się Oldboje ŁKS. W meczu zagrają: Stanisław Sawko, Sławomir Stanisławski, Krzysztof Cwalina, Adam Cwalina, Janusz Wilczewski, Leszek Klepacki, Marek Kupczewski, Zbigniew Rańczuch, Jarosław Kluczek, Józef Ościłowicz, Adam Szuba, Sławomir Remes, Krzysztof Grygo, Dariusz Kosakowski, Sławomir Wądołowski, Andrzej Zwierciadłowski i Jacek Lis.
Mecz rewanżowy rozpocznie się jutro o godz. 13.30 na stadionie miejskim w Łomży. Przychodząc na trybuny nie płacimy za bilet wstępu. Pieniądze wrzucamu za to do puszek wolontariuszy, którzy będą kwestować na rzecz Hospicjum pw. Św. Ducha w Łomży. Podczas widowiska będzie można także oddać plastikowe nakrętki, które później wymieniane są m.in. na sprzęt rehabilitacyjny.