Reklama

Wielkie otwarcie już za dwa tygodnie?

01/03/2011 05:30

Firma "Chem-Kwas" z siedzibą w Jezioranach będzie dostarczycielem środków do uzdatniania wody w obu łomżyńskich basenach. Wg zapowiedzi, pływalnia przy ul. kard. Wyszyńskiego ma ruszyć w połowie marca.

Nowy basen będzie nie lada atrakcją. Wyposażony został w nieckę basenową  z sześcioma torami do pływania o długości 25 metrów. Jest też basen sportowo – rekreacyjny do nauki pływania z dwoma torami o głębokości od 90 do 120 cm. Część rekreacyjna to m.in. zjeżdżalnia dla dzieci, ławeczka napowietrzająca, ławeczki do masażu, parasol wodny, bicze podwodne, kilka gejzerów podwodnych oraz jacuzzi.

Pływalnia jest już praktycznie gotowa. Został już rozstzrygnięty przetarg na dostawę środków uzdatniania wody. Do obu pływalni dostarczy je firma "Chem-Kwas" . Firma zażądała za nie 62 422,50 złotych.

Reklama

To, kiedy basen ruszy, zależy od decyzji prezydenta miasta. Trzeba też poczekać na uprawomocnienie decyzji nadzoru budowlanego, dopuszczającej obiekt do użytku. Najbardziej prawdopodobny termin otwarcia drugiej w mieście pływalni to połowa marca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości