Pogoda w tym roku nie rozpieszcza, ale to tylko podkreśla znaczenie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Po mszy św. w kościele pw. Andrzeja Boboli grupa łomżan wyruszyła w drogę przemiany swojego życia.
Po raz ósmy z parafii św. Andrzeja Boboli w Łomży wyruszyła na nocną wędrówkę Ekstremalna Droga Krzyżowa. Pątnicy będą odczuwać ból, zmęczenie, chłód, ale o to właśnie chodzi - ma być ekstremalnie.
Oprócz zmęczenia pątnikom może doskwierać silny mróz. Tej nocy temperatura ma spaść do -2 st. C, zaś temperatura odczuwalna ma być dużo niższa.
Wierni do wyboru mieli dwie trasy: czerwoną (39 km) i zieloną (30 km).
Trasa Bobolańska – czerwona (39 km)
Kościół św. Andrzeja Boboli w Łomży - Piątnica - Łomża - Stara Łomża nad Rzeką - Stara Łomża przy Szosie - Zosin - Siemień Nadrzeczny - Siemień Rowy - Podgórze - Stara Łomża nad Rzeką - Kościół św. Andrzeja Boboli w Łomży.

Trasa Bobolańska – zielona (30 km)
Kościół św. Andrzeja Boboli w Łomży - Stara Łomża nad Rzeką - Stara Łomża przy Szosie - Zosin - Siemień Nadrzeczny - Siemień Rowy - Podgórze - Zosin -Stara Łomża nad Rzeką - Kościół św. Andrzeja Boboli w Łomży.
