Wierni z Łomży wyruszyli na trasę Ekstremalnej Drogi Krzyżowej [FOTO]

02/04/2022 00:10

Pogoda w tym roku nie rozpieszcza, ale to tylko podkreśla znaczenie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Po mszy św. w kościele pw. Andrzeja Boboli grupa łomżan wyruszyła w drogę przemiany swojego życia.

Po raz ósmy z parafii św. Andrzeja Boboli w Łomży wyruszyła na nocną wędrówkę Ekstremalna Droga Krzyżowa. Pątnicy będą odczuwać ból, zmęczenie, chłód, ale o to właśnie chodzi - ma być ekstremalnie. 

Oprócz zmęczenia pątnikom może doskwierać silny mróz. Tej nocy temperatura ma spaść do -2 st. C, zaś temperatura odczuwalna ma być dużo niższa.

Wierni do wyboru mieli dwie trasy: czerwoną (39 km) i zieloną (30 km).

Trasa Bobolańska – czerwona (39 km)

Kościół św. Andrzeja Boboli w Łomży - Piątnica - Łomża - Stara Łomża nad Rzeką - Stara Łomża przy Szosie - Zosin - Siemień Nadrzeczny - Siemień Rowy - Podgórze - Stara Łomża nad Rzeką - Kościół św. Andrzeja Boboli w Łomży.

Trasa Bobolańska – zielona (30 km)

Kościół św. Andrzeja Boboli w Łomży - Stara Łomża nad Rzeką - Stara Łomża przy Szosie - Zosin - Siemień Nadrzeczny - Siemień Rowy - Podgórze - Zosin -Stara Łomża nad Rzeką - Kościół św. Andrzeja Boboli w Łomży.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/04/2025 09:07

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości