Reklama

Wiktoria Ciochanowska II Wicemiss Polski Nastolatek!

27/06/2015 17:25

15-letnia Wiktoria Ciochanowska, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 6 z Łomży, została wczoraj II Wicemiss Polski Nastolatek na 2015 rok. Gala finałowa konkursu odbyła się w Kozienicach. Zwyciężyła 14-letnia Maja Sieroń z Łodzi.

Wiktoria Ciochanowska na finał do Kozienic pojechała jako Miss Podlasia Nastolatek 2015. Już patrząc na galerię zdjęć nastolatek nie mieliśmy wątpliwości, że Wiktoria będzie się liczyć w konkurencji o czołowe lokaty. Dlatego nie zdziwiło nas zupełnie miejsce na podium młodej łomżanki.

W konkursie zwyciężyła Maja Sieroń z Łodzi 14 lat / 170 cm. I Wicemiss została Julia Sporek z Gdyni 15 lat / 173 cm, II Wicemiss Wiktoria Ciochanowska z Łomży 15 lat / 175 cm, III Wicemiss Aleksandra Horodyska z Opola 17 lat / 174 cm, IV Wicemiss Julia Kucharska z Żyrardowa 17 lat / 172 cm.

Reklama

Wiktorii szczerze gratulujemy sukcesu, a wszystkim przypominamy, że w niedzielę 28 czerwca od godz. 13.30 w stacji TV4 będzie można obejrzeć retransmisję z gali finałowej konkursu Miss Polski Nastolatek 2015.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości