Reklama

Wiktoria powalczy jutro o koronę

25/06/2015 11:32

Już jutro w Kozienicach finał Miss Polski Nastolatek 2015, w którym udział weźmie aktualna Miss Podlasia Nastolatek Wiktoria Ciochanowska z Łomży. Niedawno informowaliśmy o jej zwycięstwie w finale konkursu wojewódzkiego w Białymstoku. Czy Wiktoria zdobędzie koronę najpiękniejszej nastolatki w Polsce?

Już w najbliższy piątek finał Miss Polski Nastolatek 2015 w Kozienicach. 24 dziewczyny powalczą o koronę Miss Polski Nastolatek 2015. Wśród finalistek znalazła się łomżynianka Wiktoria Ciochanowska, która niedawno została wybrana Miss Podlasia Nastolatek 2015. Galę finałową poprowadzi Robert "Mykee" Jarek, a na scenie wystąpi zespół Kombi. Retransmisję z gali będzie można obejrzeć w stacji TV4 w niedzielę 28 czerwca od godz. 13.30.

Trzymamy kciuki za naszą Miss i życzymy zwycięstwa!

Zobacz zdjęcia wszystkich finalistek

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości