Reklama

Wiszu z nowym teledyskiem - Słodko do mnie mów [VIDEO]

23/01/2018 07:49

Z nowym teledyskiem, którego premiera miała miejsce w poniedziałek 22 stycznia, Piotr Wiszowaty czyli popularny "Wiszu" chce podbić serca swoich fanów. Lekka i łatwo wpadająca w ucho muzyka w połączeniu z dynamicznie zrealizowanym materiałem wideo daje szansę na sukces.

Teledysk został zrealizowany przez firmę Salem Design Studio. Zdjęcia wykonano w Białymstoku w klubie Hype oraz apartamencie. W teledysku gościnnie wystąpił Marcin Kłosowski który wygrał ostatnią edycję Disco Star.

Utwór inspirowany był tym że w codziennym życiu słyszymy słodkie rzeczy od ukochanej osoby.

W klipie oprócz Piotrka zobaczymy takie osoby jak: Agnieszka Chrzanowska, Kuba Kołtun, Martyna Julia, Daria Teresa Nowak, Marcin Maro, Mateusz Kłosowski, Gosia Piwońska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości