Reklama

Wjechał w latarnię. ZDJĘCIA

15/04/2011 14:29

Jadący od strony nowego mostu kierowca passata, na wysokości budunku ZUS, wjechał w latarnię uliczną. Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godziny 15.30.

Jak się dowiedzieliśmy od podkom. Sławomira Dąbrowskiego z łomżyńskiej komendy kierowca passata jechał sam i  nie ucierpiał z wyniku kolizji.

Dlaczego doszło do zderzenia z latarnią wyjaśnią łomżyńscy policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości