Jadący od strony nowego mostu kierowca passata, na wysokości budunku ZUS, wjechał w latarnię uliczną. Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godziny 15.30.
Jak się dowiedzieliśmy od podkom. Sławomira Dąbrowskiego z łomżyńskiej komendy kierowca passata jechał sam i nie ucierpiał z wyniku kolizji.
Dlaczego doszło do zderzenia z latarnią wyjaśnią łomżyńscy policjanci.