Reklama

Wkrótce druga część letnich warsztatów plastycznych ROK

28/07/2015 08:32

W Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży w pierwszym tygodniu lipca odbyła się pierwsza część warsztatów plastycznych. Zajęcia prowadzili plastycy Justyna Kryszpin-Żmuda i Andrzej Żmuda. Na początku sięrpnia - druga część warsztatów.

Pierwsza część warsztatów odbyła się na początku lipca. Wszystkie niezbędne materiały potrzebne do zajęć znajdowały się na miejscu. Nie trzeba było ze sobą do pracowni nic przynosić, no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy. Uczestnicy warsztatów wykonali rzeźby przestrzenne i płaskorzeźby z gliny ceramicznej. Była to świetna zabawa na wyobraźnię i rozwijanie manualnych uzdolnień. Największą jednak atrakcję stanowiło koło garncarskie, wszyscy chętnie na nim pracowali. Każdy uczestnik warsztatów wykonał oryginalny gliniany dzbanuszek.

W kolejnych dniach dzieci wykonały prace płaskie w różnych technikach rysunkowych i malarskich. Powstały kolorowe owady na łące, dziwne zwierzaki z kolorowej bibuły i ważki latające na akwarelowej łące. Wszyscy się dobrze bawili. Wybrane prace uczestników wakacyjnych warsztatów będzie można podziwiać w siedzibie ROK na górnym foyer.

Reklama

Jeśli nie wiesz co zrobić z częścią swoich wakacji, ale lubisz rysować i malować, to Regionalny Ośrodek Klutury w Łomży zaprasza na letnie warsztaty w sierpniu. Sprawdź się w roli twórcy-plastyka. Zajęcia kierowane są do dzieci w wieku 5-15 lat i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku 3-7 sierpnia 2015 w godzinach 16.00 – 17.00. Opłata za 1 tydzień to 40 zł.

Zapisy: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4 pokój nr 9, tel. 86 219 01 11, rok@4lomza.pl.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości