Reklama

Wkrótce otwarcie Białego Orlika w Łomży. Wiemy, jakie plany ma MOSiR

01/12/2021 14:06

Lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej jest już niemal gotowe. Jeśli pogoda dopisze, to obiekt będzie dostępny dla klientów od 6 grudnia.

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży od kilkunastu dni przygotowują lodowisko na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Katyńskiej 3.  Dziś zostały uruchomione agregaty i jeśli pogoda będzie odpowiednia, to już od 6 grudnia obiekt będzie dostępny dla klientów. 

- Założony termin jest dla nas sporym wyzwaniem, gdyż do tej pory najwcześniej udało nam się uruchomić lodowisko 10 grudnia, więc stawiamy sobie wysoką poprzeczkę. Dużą zasługą w tym jest wiedza i doświadczenie naszych pracowników– mówi dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski. 

Reklama

Z aktualnych prognoz wynika, że w najbliższym czasie temperatura w ciągu dnia będzie oscylowała wokół 1 stopnia. Niewielkie przymrozki wystąpią nocą. W następnym tygodniu ujemne temperatury mają utrzymywać się również w ciągu dnia. 

Szczegółowe informacje oraz godziny funkcjonowania obiektu dostępne będą na stronie MOSiR-u. 

fot. MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości