Lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej jest już niemal gotowe. Jeśli pogoda dopisze, to obiekt będzie dostępny dla klientów od 6 grudnia.
Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży od kilkunastu dni przygotowują lodowisko na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Katyńskiej 3. Dziś zostały uruchomione agregaty i jeśli pogoda będzie odpowiednia, to już od 6 grudnia obiekt będzie dostępny dla klientów.
- Założony termin jest dla nas sporym wyzwaniem, gdyż do tej pory najwcześniej udało nam się uruchomić lodowisko 10 grudnia, więc stawiamy sobie wysoką poprzeczkę. Dużą zasługą w tym jest wiedza i doświadczenie naszych pracowników– mówi dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski.
Reklama
Z aktualnych prognoz wynika, że w najbliższym czasie temperatura w ciągu dnia będzie oscylowała wokół 1 stopnia. Niewielkie przymrozki wystąpią nocą. W następnym tygodniu ujemne temperatury mają utrzymywać się również w ciągu dnia.
Szczegółowe informacje oraz godziny funkcjonowania obiektu dostępne będą na stronie MOSiR-u.
fot. MOSiR