Reklama

Wojewódzkie Igrzyska LZS odbyły się w Łomży

07/07/2014 11:40

Pierwsza tak upalna sobota tego lata przywitała uczestników Wojewódzkich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych, które odbyły się na obiektach sportowych Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa" w Łomży. Liczna grupa sportowców z większości powiatów Województwa Podlaskiego zjechała do Łomży, by rywalizować w przeróżnych konkurencjach sportowych.

- Zwycięzcy tych zawodów jadą na zawody ogólnopolskie - poinformował przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Łomży Krzysztof Kozicki, który w asyście przedstawicieli władz wojewódzkich Zrzeszenia oraz gospodarza obiektu, prezesa Zbigniewa Lipskiego, dokonał oficjalnego otwarcia zawodów.

- Pogoda nam dopisała, obiekty sportowe Spółdzielni "Perspektywa" również, wszystko jest bardzo dobrze przygotowane, zarówno organizacyjnie, ale jak widać także kulturalnie - mówił zadowolony Kozicki.

W tej drugiej części wypowiedzi, szef łomżyńskiego LZS-u miał na myślu zespół ludowy "Maki", który przygrywał zgromadzonym na skateparku sportowcom i kibicom. Zawody trwały kilka godzin, byli wygrani i przegrani, ale najważniejsza była chyba doba zabawa na świeżym powietrzu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama