Siedmioletnie, czarne Fiaty Grande Punto wystawił na sprzedaż w trybie przetargów ustnych nieograniczonych Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży. To już drugie podejście, a do kupienia jest jeszcze sześć pojazdów. Poprzednie przetargi odbyły się 10 czerwca i wówczas nabywców znalazły dwa z ośmiu oferowanych fiatów.
Ceny wywoławcze sprzedawanych samochodów mieszczą się w przedziale od 7,9 tys. złotych do prawie 8,2 tys. Wszystkie auta wyprodukowane zostały w 2008 roku, wszystkie też mają pięcioro drzwi. WORD wymienia dotychczas używane Punto na nowe, również tej samej marki i typu.
Przetargi odbędą się w budynku WORD w Łomży, w sali konferencyjnej, w dniu 29 czerwca 2015 r. Pierwszy rozpocznie się o godz. 10.30, a kolejne w odstępach 10-minutowych. Samochody osobowe, które będą przedmiotami przetargów można oglądać w siedzibie WORD w Łomży codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 1 tys. zł, (na każdy pojazd) wpłaconego do kasy WORD w Łomży w terminie do dnia 29 czerwca 2015 r. do godz. 10.00.