W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Łomży zatrzymali młodego mieszkańca miasta, który miał przy sobie 5 foliowych torebek, w których jak się okazało była amfetamina i marihuana. 21-latek miał przy sobie prawie 11 gramów narkotyków
Wczoraj w nocy tuż po godzinie 1.00 policjanci z Łomży patrolowali ulice miasta. W pewnym momencie zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Łomży. Mundurowi podczas kontroli znaleźli przy nim 5 foliowych torebek, w których jak się okazało była amfetamina i marihuana. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli prawie 11 gramów narkotyków. Teraz 21-latek za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem. KMP w Łomży.