318 samochodów skontrolowali dziś rano łomżyńscy policjanci. Mundurowi ustawili się na Szosie Zambrowskiej. Podczas akcji "Trzeźwy poranek" wpadło czterech pijanych kierowców.
Rekordzista, 49-latek prowadził samochód mając 1,3 promila- informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Mundurowi zatrzymali też 24-latka, który miał 0,6 promila. Dwóch pozostałych kierowców nie przekroczyło 0,5 promila w wydychanym powietrzu.
Wszyscy zatrzymani przez policję są mieszkańcami Łomży. Akcja "Trzeźwy poranek" trwała od godz. 6.00 do 8.00 rano.