Reklama

Wpadło czterech kierowców

13/06/2011 11:39

318 samochodów skontrolowali dziś rano łomżyńscy policjanci. Mundurowi ustawili się na Szosie Zambrowskiej. Podczas akcji "Trzeźwy poranek" wpadło czterech pijanych kierowców.

Rekordzista, 49-latek prowadził samochód mając 1,3 promila- informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Mundurowi zatrzymali też 24-latka, który miał 0,6 promila. Dwóch pozostałych kierowców nie przekroczyło 0,5 promila w wydychanym powietrzu.

Wszyscy zatrzymani przez policję są mieszkańcami Łomży. Akcja "Trzeźwy poranek" trwała od godz. 6.00 do 8.00 rano.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości