Reklama

Wracają "plażowe empeki"

01/07/2015 09:08

Już od najbliższego weekendu na plażę miejską w Łomży dojedziemy autobusem MPK. W tym roku, na prośby mieszkańców miasta, w porozumieniu z Prezydentem, udało się przedłużyć trasę linii plażowej do samego mostu.

- Nie trzeba się martwić gdzie zaparkować samochód, a jeśli już szczęśliwie znaleźliśmy skrawek miejsca na zapchanym parkingu, to kto ma potem pilnować kluczyków i dokumentów, kiedy oddamy się wodnym zabawom? Albo jak wrócić skoro skusił nas łomżing? Nasz autobus to najlepsze rozwiązanie - zachwalają pracownicy MPK.

Po wyjściu z autobusu wystarczy przejść pod mostem i już jesteśmy na plaży. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przedłużyło drogę i utwardziło pętlę, ma też pojawić się ławeczka dla oczekujących na autobus.

Reklama

- Jeśli więc chcesz szybko, bez kłopotów i bezpiecznie (nie trzeba przechodzić przez ruchliwą ulicę) dostać się na plażę miejską skorzystaj z naszego autobusu - zachęca MPK.

Autobusy będą kursować we wszystkie wakacyjne weekendy, ale jeśli wystąpią upały również w dni robocze. Pierwsze "empeki" pojadą na plażę w sobotę, 4 lipca, a ponieważ prognozy przewidują wysokie temperatury w przyszłym tygodniu - również w dni robocze od poniedziałku, 6 lipca.

Rozkład jazdy w weekendy                      Rozkład jazdy w dni robocze

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości