41-letni mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej, podczas której badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali do kontroli 41-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego. Podczas przeprowadzonego badania alkomatem, urządzenie wykazało, że kierujący oplem ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policja poinformowała, że mężczyzna stracił prawo jazdy, a zgodnie z kodeksem karnym za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Kolno
zdj. główne: KPP Kolno