Reklama

Wsiadł za kierownicę mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie

22/05/2023 14:27

41-letni mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej, podczas której badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali do kontroli 41-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego. Podczas przeprowadzonego badania alkomatem, urządzenie wykazało, że kierujący oplem ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policja poinformowała, że mężczyzna stracił prawo jazdy, a zgodnie z kodeksem karnym  za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Kolno

zdj. główne: KPP Kolno 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości