Reklama

Wspinaj się!

04/08/2011 11:22

Ścianka wspinaczkowa w kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3 Maja cieszy się coraz większą popularnością wśród łomżyniaków. Z MOSiR-em wspina się już ponad 250 osób!

Zajęcia wspinaczkowe przeprowadzane są pod okiem specjalnie przeszkolonych operatorów, we wtorki, czwartki i soboty w godzinach 18.00-20.00. Zajęcia sformalizowanych, już dwóch grup odbywają się natomiast w poniedziałki i piątki w tych samych godzinach.

Wszystkich miłośników i chętnych do rozpoczęcia przygody ze wspinaczką łomżyński MOSiR zaprasza w wyżej wymienionych dniach i godzinach do spotkań przy ściance. Więcej informacji na miejscu oraz u operatorów ścianki tel. kontaktowy: Adrian 515-341-658.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości