Reklama

Wybił szybę w banku, na stacji paliw i w lokalu gastronomicznym

14/04/2023 17:17

Policjanci otrzymali trzy zgłoszenia dotyczące zniszczenia mienia, których dopuścił się ten sam sprawca. Do zdarzenia doszło w miejscowości Szepietowo. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi otrzymali trzy zgłoszenia zniszczenia mienia w krótkim odstępie czasu. Pierwsze zgłoszenie dotyczyło wybicia szyby i uszkodzenia przesuwanych drzwi w banku, natomiast kolejne zgłoszenie dotyczyło wybicia szyby w drzwiach na jednej ze stacji paliw. Ostatnie ze zgłoszeń tyczyło się wybicia szyby w lokalu gastronomicznym. Na miejscu policjanci ustalili, że za trzema zniszczeniami mienia stoi jedna osoba, którą okazał się być 37-letni mieszkaniec Białegostoku. Dzięki rysopisowi policjanci szybko znaleźli poszukiwanego mężczyznę w rejonie stacji paliw. Mężczyzna był zakrwawiony. 

Straty zostały oszacowane na kwotę blisko 9 tysięcy złotych. 

Reklama

 

źródło informacji: KMP Wysokie Mazowieckie

źródło zdj. głównego: KMP Wysokie Mazowieckie

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości