Reklama

Wybiła siedem szyb

01/03/2011 06:00

21-latka powybijała szyby w jednej z kamienic przy ul. Dwornej. Dopiero kilka dni temu policji udało się zatrzymać dziewczynę.

Do zdarzenia doszło w połowie lutego. 21-latka wybiła siedem szyb w jednej z kamienic przy ul. Dwornej w Łomży. Zdaniem właściciela, szyby były warte ok. 300 złotych.

Kobietę policjanci zatrzymali w miniony piątek. Czeka ją sprawa w sądzie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości