Reklama

Wyjątkowa impreza na kortach MOSiR-u [FOTO i VIDEO]

13/09/2014 13:05

Od piątku do niedzieli, korty tenisowe przy Stadionie Miejskim, gościć będą zawodników rozgrywających Turniej Tenisa Ziemnego na Wózkach. Mierzy się w nim dziesiątka tenisistów nie tylko z Łomży, ale również z Polski. Podziwiać można grę m. in. Jerzego Kulika, który reprezentował nasz kraj podczas ostatniej Paraolimpiady w Londynie. To pierwsze tego typu zawody w województwie podlaskim.

- Po długiej, ciężkiej pracy doszliśmy do momentu, kiedy turniej zostanie rozegrany. Jest to pierwsza tego typu impreza. Mam nadzieję, że się spodoba i uczestnikom, i współorganizatorom. Zobaczymy jak będzie, może następna też wyjdzie - mówi Piotr Arasimowicz, fizjoterapeuta współpracujący przy organizacji turnieju.

Organizatorami zawodów są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, sekcja na wózkach UKS Return Łomża oraz Centrum Rehabilitacji "MEDICOR". W turnieju udział biorą zawodnicy UKS Return, WTS DeSki Warszawa, IKS Spartakus Koźmin Wlkp, Stowarzyszenie Integracyjny Klub Tenisa Płock. Zachęcamy do oglądania meczów i dopingowania tenisistów. Turniej rozgrywany jest na kortach MOSiR przy ul. Zjazd 18 (Stadion Miejski). Zakończenie zawodów zaplanowano na niedzielę.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama