Reklama

Wyjazdowy remis ŁKS-u

06/11/2011 20:05

W niedzielnym spotkaniu po środowym zwolnieniu z funkcji trenerów Mirosław Dymka i Piotra Ziemkiewicza, biało-czerwonych poprowadził tylko asystent nowego trenera Jacek Lis. ŁKS pod wodzą nowego szkoleniowca, bez wsparcia Marcina Mroczkowskiego zremisował z Czarnymi Olecko tylko 2:2.

Pierwszy mecz drużyny dowodzonej dzisiaj przez Jacka Lisa nie był zbyt udany, tym bardziej, że drużyna z Olecka zajmuje ostatnie miejsce w tabeli rozgrywek, mając na koncie 2 remisy i 12 porażek.

Piłkarze ŁKS-u w Olecku prezentowali się podobnie jak w poprzednich wyjazdowych spotkaniach rundy wiosennej. Goście  z Łomży przez cały mecz posiadali przewagę. Jednak brak pomysłu na wykończenie akcji i słaba skuteczność sprawiły, iż wynik do końcowych minut był sprawą otwartą.

- W meczu w Olecku dominowaliśmy, widać, że nasi piłkarze mieli sporo radości z gry. Zespół stwarzał sytuacje, ale niestety nie potrafi ich wykorzystać. Problem już chyba gdzieś tkwi w głowach zawodników - powiedział Jacek Lis , II trener ŁKS 1926 Łomża.

Reklama

Czarni Olecko - ŁKS 1926 Łomża 2:2 (1:1)
0:1 - Patryk Szymański 2’
1:1 - Arkadiusz Cichocki 17’
1:2 - Patryk Szymański 52’
2:2 - Krzysztof Rytwiński 83’ (k)

Rozstrzygającą wynik meczu "jedenastkę" pewnie wykorzystał Krzysztof Rytwiński(Czarni Olecko). Nasi zawodnicy  mieli spore pretensje do sądziego za podyktowanie tego rzutu karnego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości