Reklama

Wypadek BMW z motocyklistą. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

04/04/2025 21:12

Do poważnego wypadku z udziałem motocykla kawasaki i suv-a marki BMW doszło w piątek po godzinie 20:00 na drodze wojewódzkiej nr 645, za miejscowością Zbójna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Motocyklista, poruszający się drogą wojewódzką, najprawdopodobniej próbował skręcić w lewo, kiedy został uderzony przez nadjeżdżające BMW.

W wyniku wypadku obie osoby – kierujący motocyklem oraz kierująca suv-em – zostały przetransportowane do szpitala w Łomży.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/04/2025 21:19
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości