Do poważnego wypadku z udziałem motocykla kawasaki i suv-a marki BMW doszło w piątek po godzinie 20:00 na drodze wojewódzkiej nr 645, za miejscowością Zbójna.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Motocyklista, poruszający się drogą wojewódzką, najprawdopodobniej próbował skręcić w lewo, kiedy został uderzony przez nadjeżdżające BMW.
W wyniku wypadku obie osoby – kierujący motocyklem oraz kierująca suv-em – zostały przetransportowane do szpitala w Łomży.
Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.