04/04/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej - motocyklista zderzył się z BMW. Oboje kierowcy trafili do łomżyńskiego szpitala. Na miejscu interweniują policjanci, ustalając szczegóły tragedii. Ruch jest kierowany wahadłowo, gdyż dochodzi do zbierania dokumentacji.