Co najmniej dwie osoby trafiły do szpitala w Łomży po wypadku czterech aut osobowych na trasie Łomża – Śniadowo. Droga wojewódzka nr 677 została całkowicie zablokowana.
Do wypadku doszło tuż przed godziną 17.
Ze wstępnych informacji wynika, że jadący od strony Śniadowa kierowca renault zjechał na przeciwległy pas ruchu, otarł się z toyotą, po czym czołowo zderzył się z mercedesem. W zdarzeniu brał udział również hyundai, którego kierowca zjechał do przydrożnego rowu.
Droga wojewódzka nr 677 została całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują cały czas służby.
Jak informuje nas asp. Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku policja zorganizowała już objazdy. Pojazdy z Łomży kierowane są na Zambrów.