Reklama

Wypadek na DK61. Dwie osoby w szpitalu

09/10/2019 14:34

Najprawdopodobniej kierowca renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy mercedesa, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Do zdarzenia doszło na prowadzącej do Grajewa DK61, w rejonie miejscowości Dzięgiele (pow. kolneński). Dwie osoby trafiły do szpitala.

Informacja o zdarzeniu drogowym wpłynęła do podlaskich policjantów o godz. 13:27.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika że kierowca Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Mercedesa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej - przekazuje asp. Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku.

Do szpitala trafili: 49-letnia kobieta podróżująca mercedesem jako pasażer oraz kierowca renault w wieku 54 lat.

46-letni kierowca mercedesa był trzeźwy. Policjanci ustalają jeszcze stan trzeźwości 54-latka kierującego renault.

Reklama

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

fot. KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości