Najprawdopodobniej kierowca renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy mercedesa, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Do zdarzenia doszło na prowadzącej do Grajewa DK61, w rejonie miejscowości Dzięgiele (pow. kolneński). Dwie osoby trafiły do szpitala.
Informacja o zdarzeniu drogowym wpłynęła do podlaskich policjantów o godz. 13:27.
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika że kierowca Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Mercedesa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej - przekazuje asp. Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku.
Do szpitala trafili: 49-letnia kobieta podróżująca mercedesem jako pasażer oraz kierowca renault w wieku 54 lat.
46-letni kierowca mercedesa był trzeźwy. Policjanci ustalają jeszcze stan trzeźwości 54-latka kierującego renault.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.
fot. KPP Kolno