Reklama

Wypadek na hulajnodze. 17-latek w szpitalu po groźnym upadku

14/08/2025 19:53

Dziś po godzinie 17:00 na ul. Mickiewicza w Łomży doszło do wypadku z udziałem elektrycznej hulajnogi. 17-letni chłopak, według relacji świadków, jechał na jednym kole z dużą prędkością. Stracił panowanie nad pojazdem na wzniesieniu, tuż przy przejściu dla pieszych obok Szkoły Podstawowej nr 7.

Hulajnoga przewróciła się, a nastolatek uderzył o asfalt. Na miejsce szybko przyjechała karetka pogotowia, która zabrała poszkodowanego do szpitala w Łomży.

Policja zabezpieczyła miejsce wypadku i na czas działań zablokowała ruch na ul. Mickiewicza. Funkcjonariusze ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

To nie pierwszy incydent z udziałem elektrycznej hulajnogi w tym rejonie.

Policja apeluje o ostrożność i rozsądek — zwłaszcza w przypadku młodych użytkowników hulajnóg, którzy często nie zdają sobie sprawy z zagrożenia, jakie niesie jazda z dużą prędkością w terenie zabudowanym.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/08/2025 19:55
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości